Współorganizator

Nasi
partnerzy

DZP – Więcej niż prawo

Tworzymy największą polską kancelarię prawniczą. Od 25 lat nasi eksperci doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Obecnie w naszych biurach w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu pracuje ponad 150 ekspertów różnych specjalizacji.

Mimo liczebności i zróżnicowania wyróżnia nas osobiste zaangażowanie, dostępność oraz pełne zrozumienie potrzeb klientów. Do problemów podchodzimy holistycznie, wszystkie sprawy rozpatrywane są kompleksowo przez wielozadaniowe zespoły. Wierzymy, że bliskie relacje przynoszą lepsze rozwiązania, a skuteczność zawdzięczamy ścisłej współpracy z klientami. W utrzymaniu wysokiej pozycji na rynku pomaga nam w wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy dużych i złożonych projektach, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań oraz praca z bardzo wymagającymi klientami. Od lat zajmujemy wysoka pozycję w rankingach publikowanych przez Rzeczpospolitą i DGP oraz międzynarodowe wydawnictwa, takie jak Chambers & Partners.

Praktyka Life Sciences DZP składa się z ponad 40 specjalistów z zakresu prawa farmaceutycznego i biotechnologii, prawa żywnościowego, antymonopolowego, ochrony zdrowia i prawa konstytucyjnego.

Doradzamy polskim i zagranicznym podmiotom z branży farmaceutycznej, ochrony zdrowia, spożywczej i chemicznej, a także przedsiębiorcom z branży alkoholowej i tytoniowej. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym w obszarze legislacji, refundacji, dystrybucji, rozwiązań telemedycznych i compliance.

Naszymi klientami są również samorządy, którym doradzamy w procesie restrukturyzacji systemu ochrony zdrowia.
Współpracujemy z organizacjami branżowymi w procesie konsultacji projektów legislacyjnych, przygotowując m.in. opinie na temat zgodności projektów aktów prawnych z konstytucją i regulacjami prawa międzynarodowego. Bierzemy także udział w tworzeniu takich regulacji.

Znajomość praktyki rynkowej pozwala nam świadczyć doradztwo, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego i jednocześnie jest efektywne biznesowo. Identyfikujemy ryzyka prawne, staramy się zaproponować takie rozwiązania, które pozwolą na ich minimalizację, a jednocześnie umożliwią osiągnięcie celów zgodnych z zamierzeniami klienta.